RIMINI HOSTEL 

Szukasz taniego noclegu?

bed and breakfast rimini
hotel migani rimini

Witamy w Rimini, Hotel Migani Spiaggia Rimini Bed And Breakfast  idealnym miejscu na wakacje w Rimini! Znajdujemy się w jednej z najlepszych dzielnic miasta, świetnie obsługiwanej przez komunikację miejską, kilka kroków od pięknej, szerokiej plaży i życia nocnego oraz kilka minut spacerem od centrum historycznego miasta, gdzie można podziwiać zabytki sztuki romańskiej lub spędzić wieczór w jednym z wielu barów i tawern w sercu Rimini.

Rimini powstał z myślą o tych, którzy chcą spędzić wakacje przyjemnie i tanio oraz w międzynarodowym towarzystwie. Oferujemy mnóstwo udogodnień, np. happy hour bar, gdzie możesz rozpocząć swój wieczór od całkiem przyzwoitych cen. I jeśli chcesz, możesz się przyłączyć do naszych imprez - głośna muzyka, drinki.

Podróżujesz po Włoszech? HOtel Benvenuti Rimini jest tym, czego szukasz. Z Rimini szybko i bez problemu dotrzesz do innych ważnych włoskich miast takich jak Wenecja, Florencja czy Bologna, a my będziemy do twojej dyspozycji, by pomóc Ci zaplanować podróż.

 


dla przelotu na Wyspach Kanaryjskich

Pension Central la Palma 

Idealny hotel do zwiedzania "wyspy kanaryjskie

Kilka minut drogi od głównego lotniska "

Pokoje i apartamenty w niskiej cenie

Idealnie do zwiedzania wulkan i parki z "wyspy

Serwowane przez pobliskiej restauracji, baru i centrum miejscowości Fuencaliente

 

 

 

 

Rimini Hostel snc

info@riminihostel.it